Post Format: Gallery

Krásný bosý pochod vol. II

V sobotu 22. června proběhl již druhý ročník Krásného bosého pochodu. Účastníci procházky se sešli na zastávce trolejbusu č. 55, odkud měli v plánu vyrazit jako již tradičně údolím Pekelského potoka až na Erbenovu vyhlídku.

Vyráběli jsme bomby na Sousedském odpoledni

V pátek jsme se zúčastnili Sousedského odpoledne pořádaného Vital Cities. U našeho stánku si každý mohl vyzkoušet výrobu semínkových bomb a ty si pak odnést domů ve stylovém balení. Několik stovek vyrobených bomb svědči o velkém zájmu a doufáme, že na jaře uvidíme „Krásňák“ zkrášlený květinami z našich seedbomb.

Proběhlo první Sousedské grilování

V sobotu 24.6.2017 připravil náš spolek další akci pro sousedskou veřejnost, tentokrát jsme využili prosluněný letní den a na hřišti vedle mateřské školy jsme uspořádali sousedské grilování. Díky dobře zvolenému místu jsme byli v centru dění našeho sídliště a lidé na procházce či venčící své zvířecí miláčky se u nás mohli zastavit a popovídat si s námi.

Hřbitov v Krásném Březně

Místo, kde leží pochováno mnoho významných lidí z historie naší čtvrti. Zaslouží si větší péči. Snímky jsme pořídili na naší akci Pohřební procesí (mezi fotkami…